• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Разумков знову підтвердив, що очікувати ротації в Кабміні найближчим часом не варто

Реклама на dsnews.ua

Найближчим часом не варто очікувати кардинальних перестановок в Кабінеті міністрів України

Про це спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков сказав в ефірі одного з телеканалів, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я не думаю, що ми найближчим часом будемо бачити глобальну ротацію в Кабінеті міністрів. Колеги виступали з критикою деяких міністрів. З чимось я можу бути згоден, з чимось, я думаю, ні. Але сьогодні говорити під час бюджетного процесу, — я хотів би нагадати, що до 15 вересня уряд повинен подати до Верховної Ради проект бюджету на наступний рік, — і в умовах тих викликів, які стоять перед державою як всередині, — це і боротьба з коронавірусом, ви бачите зростання показників фактично кожен день, — і інші важливі аспекти нашого існування, — це і війна, і соціально-економічний стан в державі, — говорити про глобальну трансформацію Кабінету міністрів сьогодні і найближчим часом, я думаю, не варто", — сказав Разумков.

На уточнююче питання, чи можуть бути ротації в економічному блоці Кабміну, Разумов відповів: "Теоретично, можливо. Це може бути ініційовано і одним народним депутатом, а зал буде визначатися: підтримати, або відхилити цю пропозицію".

Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія не підтвердив інформацію ЗМІ про те, що Верховна Рада нібито готується звільнити кількох міністрів.

    Реклама на dsnews.ua