• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Разумков виступив проти референдуму по Криму й Донбасу і пояснив, чому

Реклама на dsnews.ua

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков висловив думку, що Україні не варто проводити всеукраїнський референдум із питання непідконтрольних українському уряду територій Донбасу і Криму

Про це Разумков заявив на брифінгу 1 лютого, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше глава української делегації в ТКГ Кравчук сказав, що на Всеукраїнський референдум у першу чергу необхідно винести питання Донбасу і Криму, зокрема, щодо їх територіальної приналежності.

«При всій повазі до Леоніда Макаровича, я не думаю, що потрібно проводити референдум із цього питання, тому що Крим і окремі райони Донецької і Луганської областей — це на 100% території України, і рано чи пізно вони повернуться», — сказав Разумков.

За словами політика, проведення такого референдуму є дорогим, а Україні є куди витратити ці кошти.

«Ми всі знаємо, скільки коштує референдум, не думаю, що нам потрібно проводити його. Нам є на що витратити ці кошти», — заявив політик.

Як повідомляла "ДС", 26 січня Верховна Рада підтримала в другому читанні і в цілому президентський законопроєкт №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум. Вартість проведення референдуму в Україні дорівнює вартості однієї передвиборної кампанії, тобто приблизно 2 млрд гривень.

    Реклама на dsnews.ua