• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Разумков закликав главу Європарламенту допомогти з резолюцією по Криму

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков провів зустріч з президентом Європейського парламенту Давидом-Марією Сассолі, за підсумками якої було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Радою і ЄП

Реклама на dsnews.ua

Меморандум підписаний під час офіційного візиту Дмитра Разумкова в Брюссель. Про це йдеться в повідомленні прес-служби українського парламенту, передає "ДС".

"Цей документ допоможе нам далі розвивати та впроваджувати ті новітні європейські демократичні стандарти, яких прагне Верховна Рада. Співпраця з Європарламентом для нас важлива і дасть свій результат. Вона й сьогодні нам допомагає проводити реформи", — зазначив спікер ВР.

Сторони обговорили питання реформування Верховної Ради України. Як повідомив Разумков, керівництво українського парламенту і лідери депутатських фракцій готові впроваджувати найкращі європейські практики парламентаризму для підвищення його ефективності.

"Я високо ціную внесок керівництва Європарламенту та політичних координаторів у справу реформування Верховної Ради України", — зазначив спікер українського парламенту.

В ході зустрічі також порушувалося питання про подальші пріоритети міжпарламентського співробітництва, європейської та євроатлантичної інтеграції, безпеки ситуації на Донбасі і в окупованому Криму.

"Ми раді, що Європарламент вкотре висловив беззастережну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України", — зазначив Разумков і закликав Сассолі допомогти в прийнятті Європарламентом резолюції по Криму під час найближчого пленарного сесії, а також приєднатися до роботи Кримської платформи.

Голова Верховної Ради висловив подяку за санкційну політику і підтримку України.

Як повідомляла "ДС", раніше в Європарламенті підтримали створення Кримської платформи.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua