• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Разумков заспокоїв щодо ухвалення держбюджету-2021

Реклама на dsnews.ua

Верховній Раді поки що вистачає часу, щоб ухвалити державний бюджет на 2021 рік, не заходячи у так звану "новорічну бюджетну ніч"

Про це заявив голова парламенту Дмитро Разумков, інформує "ДС".

"Станом на сьогодні часу нам вистачає для того, щоб бюджет був прийнятий і щоб не заходити в так звану новорічну бюджетну ніч", — сказав спікер ВР в ефірі програми "Свобода слова".

Водночас Разумков зауважив, що проєкт держбюджету до другого читання був наданий Кабінетом міністрів із затримкою на тиждень.

"Ви знаєте складність цього документу, не враховуючи навіть ті непрості умови, в яких сьогодні знаходиться держава, треба вивчити ретельно. Тому що це не просто якийсь закон, це фінансовий документ, по якому буде наступний рік жити наша держава. Тому в нас є 10 днів, і навіть якби ми могли зробити це швидше, це нереально, і нам треба час для того, щоб його доопрацювати. Я бачу достатньо конструктивну позицію всіх фракцій, вони працюють і в профільному комітеті, в інших комітетах. Я сподіваюся, що ті помилки, які ще ми бачимо в бюджеті, вони також будуть виправлені, але 10 днів збігає наступного тижня. Наступний тиждень непленарний", — зазначив він.

Нагадаємо, 27 листопада законопроєкт "Про Державний бюджет України на 2021 рік" до другого читання надійшов до Верховної Ради.

Як повідомлялося, міністр охорони здоровʼя Максим Степанов розкритикував проєкт бюджету на наступний рік через низькі зарплати медиків.

    Реклама на dsnews.ua