• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Разумков заступився за нардепів, які голосували за "Харківські угоди"

Народні депутати VI скликання, які проголосували за ратифікацію Харківських угод 27 квітня 2010 року, не повинні нести за це відповідальність навіть після зняття з них депутатської недоторканності

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив на погоджувальній раді в понеділок, 15 березня, передає "ДС".

За словами Разумкова, у нардепів залишається индемнитет — привілей на вільні виступи і голосування в парламенті.

"СБУ вже прийшла з відповідними рішеннями суду, (з'ясувати. — "ДС"), хто як голосував. На щастя чи на жаль, народні депутати не несуть відповідальність за свої голосування. Індемнітет він залишається ... Я не впевнений, що ця ідея буде повністю реалізована (притягнення до кримінальної відповідальності. — "ДС") ", — сказав він.

"Але подивимося: суд є суд", — додав спікер.

За словами Разумкова, нести відповідальність можуть ті особи, які ініціювали це питання і готували відповідні матеріали.

"Ті, хто був залучений до цього процесу, вони дійсно можуть понести покарання, якщо вони діяли не в інтересах України, тим більше, якщо вони діяли в інтересах іншої держави", — сказав голова українського парламенту.

Нагадаємо, 11 березня РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод 27 квітня 2010 року і дії 236 депутатів, які проголосували за це рішення, яке призвело до окупації Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua