• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Разумков заявив про тиск на своїх соратників

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що на його однодумців чиниться тиск

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це голова парламенту заявив в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

За його словами, підтримка йде не тільки від людей з Верховної Ради.

"Я думаю, що людей вистачає, які підтримують. І думаю, що не лише в парламенті. У парламенті, зокрема. Єдине, я знаю, що сьогодні цим людям непросто, на них тиснуть. Багато хто з них про це говорить", — сказав Разумков.

Голова Верховної Ради запевнив, що не тримається за посаду, а тільки хоче виконати обіцянки, дані 2019 року.

"Для мене не є принциповою посада. Так, вона допомагає рухати вперед ті обіцянки, які ми давали 2019 року, ті принципові речі, які ми закладали і відстоювали під час виборчої кампанії: спочатку президентської, а після — й парламентської", — зазначив він .

Спікер парламенту переконаний, що впроваджувати зміни в країні можна і без посади.

"Однак і без посади це можна робити. Я буду це продовжувати робити. Тому що у владу я йшов не для того, щоб отримати посаду, а для того, щоб впровадити те, чого від нас очікували люди. І, думаю, моїх колег поза парламентом буде достатньо для того, щоб рухатися саме в цьому напрямку. І не лише в парламенті", — додав Разумков.

Як повідомляла "ДС", спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не буде кидати активну політичну діяльність і планує створити велику команду в разі його відкликання з посади.

Нагадаємо, 4 жовтня Разумков оголосив про запуск процедури його відкликання з посади голови ВР. 5 жовтня народні депутати проголосували за відсторонення спікера Ради на два дні.

Питання відставки Разумкова з поста спікера Верховної Ради включено до порядку денного на четвер, 7 жовтня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua