• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Разумков заявив, що близько 50 депутатів змусили проголосувати за його відставку

Близько 50 народних депутатів сказали, що їх змусили проголосувати за відставку Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради проти їхньої волі

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів в інтерв'ю ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передає "ДС".

"Я чітко розумію, що відбувалося напередодні (голосування за відставку Разумкова з поста спікера ВР, — "ДС"). Про це вже говорять відкрито мої колеги … Те, що їх викликали на Банкову, що їх, скажімо так, дуже "м'яко" переконували голосувати за мою відставку. До речі, наступного дня до мене підходила велика кількість депутатів, близько 50 осіб і казали: вибач, ми проголосували, але у нас не було варіантів. Це ненормально, коли народні депутати говорять своєму колезі, що ми не хотіли цього робити, але нас до цього змусили. Це неприпустимо в демократичній державі, де є свобода слова, свобода думки. … Я впевнений, що якби ми поставили на таємне голосування мою відставку, результати були б зовсім інші. На 100% упевнений. Можемо навіть провести такий експеримент. Але закон передбачає відкрите поіменне голосування", — розповів політик.

"Гнали цей процес, щоб не вийшов ефект Трускавця … Прокачали фракцію в Трускавці з приводу того, що якийсь я неправильний. Там було сказано, що до мене є мільйон претензій. Я думаю, що на кожен мільйон претензій я б дав мільйон відповідей. Це раз. Відповіді ці далеко б не всім сподобалися — два. Крім того, у мене теж були б питання до колег: про те, що ми сьогодні сповідуємо, куди ми рухаємося, наскільки ми сильно відійшли від того, що обіцяли людям у 19 році", — пояснив Разумков. 

Нагадаємо, 7 жовтня народні депутати підтримали пропозицію відправити у відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua