• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Реальність, за яку соромно": Зеленський повіз главу Євроради на КПП "Щастя"

Президент Володимир Зеленський і глава Європейської ради Шарль Мішель відвідали КПВВ "Щастя" на лінії розмежування в Луганській області

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, передає "ДС".

Лідери оглянули Центр надання адміністративних послуг на контрольному пункті. Центр обладнаний відповідно до сучасних вимог та надає 84 адміністративні послуги. Зокрема, це державна реєстрація прав, бізнесу, послуги соціального характеру і послуги пенсійного забезпечення.

Зеленський подякував президенту Європейської ради за візит в Україну, зокрема за відвідування Донбасу.

«Сьогодні на власні очі, пане Президенте, ви побачили руйнівні наслідки війни на сході та що робить Україна для покращення надзвичайно складного становища своїх громадян на тимчасово окупованих територіях. «Щастя» у цьому плані є показовим місцем», — сказав Зеленський.

Президент України зазначив, що наша держава прагне до швидкого настання миру на Донбасі і повернення тимчасово окупованих територій. Він висловив глибоку вдячність Євросоюзу і особисто Шарлю Мішелю за політичну підтримку, дипломатичний і санкційний тиск на Росію.

Президент Євроради зі свого боку назвав неприйнятною ситуацію, коли в 2021 році в Європі триває війна і гинуть люди.

«Це реальність, за яку соромно. Люди продовжують гинути в цьому конфлікті й жити у надзвичайно складних обставинах», — сказав Шарль Мішель.

Він відзначив незмінну підтримку Європейським Союзом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

«Ми надаємо всіляку підтримку всіма можливими способами й докладаємо всіх зусиль, щоб підтримати формат «Нормандської четвірки» та роботу Тристоронньої контактної групи, щоб принести мир людям Донбасу», — заявив Шарль Мішель.

Президент Євроради додав, що Росія, на жаль, не зробила позитивних кроків, які продемонструвала Україна, для виконання Мінських угод.

«І саме тому наші економічні санкції проти Росії залишаться. Росія є частиною цього конфлікту, а не посередником», — резюмував Шарль Мішель.

Як повідомляла "ДС", 2 березня президент Європейської ради Шарль Мішель почав візит до України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua