• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ремонт 6 500 км доріг став заручником свавілля ДАБІ, - радник прем'єра Юрій Голік

Реклама на dsnews.ua
Велика дорожня будівництво, яка, за планами уряду, повинна стартувати не пізніше 1 березня, опинилася під загрозою зриву через свавілля чиновників Державної архітектурно-будівельної інспекції

Радник прем'єр-міністра Юрій Голік пише у Фейсбуці, що ДАБІ вже вкотре відмовляє у видачі дозволу на початок робіт на одній з головних магістралей України - трасі Дніпро - Решетилівка, яка повинна з'єднати єдиним транспортним коридором Маріуполь і Львів.

"Це вже шостий або сьомий відмова ДАБІ по цій ділянці траси. Коми в документах вже змінювалися. Уточнюючі документи надавалися. Зміни в один з нормативних документів Мінрегіону були внесені, щоб прибрати застарілі підходи. Але немає. ГАСИ вперто продовжує гнути свою лінію", - пише Голик.

Між тим, прем'єр-міністр Олексій Гончарук вже назвав трасу Дніпро - Решетилівка "пріоритетом №1 на 2020-й рік".

"Я звертаюся до всіх органів влади. З 1 березня, в залежності від погодних умов, ми починаємо безпрецедентний ремонт доріг по всій країні. І ми повинні бути готові до максимально ранньому початку сезону. З боку органів державної влади всі процедури, всі папери і проекти потрібно оформити і завершити до цього моменту, щоб завантажити всі потужності бізнесу. Ми знаємо, що є окремі дурниці, наприклад, часто хтось оскаржує результати тендерів в Антимонопольному комітеті. Я прошу Комітет бути чесним і проявити твердість. Я знаю, що ДАБІ морочить голову - є багато нарікань на роботу цього органу. Але ми зараз перезавантажуємо його менеджмент. Я впевнений, що проблем не буде. А якщо будуть, то кажіть нам - ми готові приймати жорсткі кадрові рішення, тому що у нас є один важливий і дуже обмежений ресурс - час", - сказав прем'єр-міністр в ході презентації масштабних планів по ремонту і будівництву доріг в 2020 році.

Радник прем'єра стверджує, що для приборкання чиновників з ДАБІ вже знайдено дієвий засіб.

"Єдиний вихід приведення до тями чергової інспекції - це зміна порядку її роботи. У Верховній Раді вже зареєстрований Законопроект, що зводить суть подібних процедур до банального повідомлення ДАБІ, а не отримання у неї дозволу. Раніше, для однієї з галузей так вже було зроблено - ефект вражаючий", - пише Голик.

Нагадаємо, програма уряду та Укравтодору з капітального ремонту понад 6 500 км доріг була представлена 27 січня. Програма передбачає початок робіт не пізніше 1 березня, якщо дозволятимуть погодні умови.

    Реклама на dsnews.ua