• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Репер Баста знову став в'їзним в Україну

Реклама на dsnews.ua

Мінкульт, за поданням СБУ, виключив російського музиканта Василя Вакуленка (репер Баста) з "чорного списку" осіб, що становлять загрозу національній безпеці України

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства культури та інформаційної політики, передає "ДС".

"За поданням СБУ відповідним наказом МКІП від 16 вересня Василя Вакуленка було виключено з переліку. Процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати "включати" чи "не включати" до списків МКІП не наділено", — вказано у повідомленні.

Вказано, що лист від СБУ щодо зняття з Вакуленка заборони в'їзду на територію України та виключення з переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, надійшов до Міністерства культури та інформаційної політики 31 серпня 2020 року.

"Відповідно до статті 15 Закону України "Про кінематографію", МКІП здійснює дії щодо внесення змін до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення", — уточнюють у відомстві.

У міністерстві звернули увагу на те, що відомості в переліку оперативно оновлюються, з ними можна ознайомитись на офіційному сайті міністерства.

Нагадаємо, 9 вересня 2017 року російський репер Василь Вакуленко (Баста) був оголошений в Україні персоною нон грата — СБУ заборонила йому вʼїзд терміном на три роки через виступи у тимчасово окупованому Росією Криму.

    Реклама на dsnews.ua