• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Рейтинг довіри до Зеленського дещо знизився, – опитування

Президенту Володимиру Зеленському нині довіряють 36% громадян і баланс довіри до нього становить -24%, тоді як у лютому він складав -38%

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування "Соціально-політичні настрої українців, Червень», проведеного компанією: «Нью Імідж Маркетинг Груп» на замовлення Українського інституту майбутнього, передає "ДС".

"Найбільш значимою є зміна довіри до Володимира Зеленського: нині йому довіряють 36% громадян і баланс довіри до нього становить -24%, тоді як у лютому він був суттєво більший (-38%). Порівняно з травнем, показник довіри-недовіри до президента дещо погіршився (тоді він становив –18%)", — пишуть соціологи.

На другому місці спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, різниця довіри-недовіри якого складає -31% (у лютому -36%). На третьому місці секретар РНБО Олексія Данілов з -34%. Цей розподіл зберігається протягом останніх кількох місяців.

Терміни проведення: 18.06-28.06.2021

Методологія: Опитування face-to-face по структурованій інтерактивній анкеті на планшеті з використанням власного програмного забезпечення для проведення опитувань «LEMUR»

Дизайн вибірки: Генеральна сукупність опитування становить 30 842 531 жителів України (крім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим) віком від 18 років і старше. Обсяг вибіркової сукупності становить 2400 респондентів. Вибірка є пропорційно стратифікованою за ознаками «області України та м. Київ» і «тип населених пунктів — міські/сільські». За типом побудови вибірка є триступеневою, комбінованою — ймовірнісною на щаблі відбору населених пунктів та початкових адрес для маршрутів опитування, із квотним скринінгом на щаблі відбору респондентів. У цілому, вибірка репрезентує доросле населення України (віком 18 років і старше). Статистична похибка з ймовірністю 0.95 не перевищує 2,05%.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua