• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Рейтинги непарламентських політсил будуть зростати, - політичний експерт

Підтримка непарламентських партій буде продовжувати рости, оскільки українці розчарувалися в політсилах, представлених у Верховній Раді

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це написав політичний експерт Вадим Карасьов на своїй сторінці в Фейсбук, аналізуючи результати останніх опитувань.

"Незначні втрати "партій-старожилів" переходять до непарламентських і нових партій. За результатами опитування пʼять таких партій набирають більше 4% і знаходяться на межі проходження в Раду: "УДАР Віталія Кличка", партія Мураєва "Наші", "Українська стратегія Гройсмана", Радикальна партія і "Сила і честь", — зазначив експерт.

На його думку, великий приріст рейтингу можуть отримати партії з високим рівнем довіри і сильним лідером.

"На прикладі партії "УДАР" Кличка можна простежити, за рахунок чого непарламентські партії можуть зробити ривок: сильний лідер з високим рейтингом довіри та активна робота. Одним з "донорів" голосів для партії став розчарований електорат "Голосу", — додав Карасьов.

Експерт зазначив, що в порівнянні з квітнем трохи впали рейтинги "ЄС" (13,5%), ОПЗЖ (12,8%) і "Батьківщини" (12,3%) і ця тенденція буде продовжуватися.

"Вже традиційно, виборці поступово розчаровуються в парламентських політиках і починають придивлятися до політичних сил, які не представлені в ВР. Про це говорить як зниження рейтингів парламентських "важковаговиків", так і зростання непарламентських партій. Так чи інакше, а рейтинги непарламентських партій будуть рости. І від них самих залежить, наскільки високо", — підсумував Карасьов.

    Реклама на dsnews.ua