• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Резніков допустив свій вихід із Тристоронньої групи по Донбасу

Колишній віцепрем'єр-міністр – міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков прогнозує, що після звільнення вже не братиме участі у Тристоронній контактній групі як член української делегації, але остаточне рішення про її склад — за президентом

Олексій Резніков
Олексій Резніков
Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков сказав під час розгляду у Верховній Раді питання його звільнення з посади віцепрем'єр-міністра – міністра реінтеграції тимчасово окупованих територій України, відповідаючи на запитання нардепа, передає "ДС" із посиланням на Укрінформ.

"У Тристоронній контактній групі, я думаю, напевно вже не братиму участі як член делегації... Принципове рішення приймає президент щодо формування, оновленого, можливо, складу делегації", — сказав він.

Він нагадав, що головою української делегації у ТКГ є Леонід Кравчук, а його заступником – Олександр Мережко, вони продовжуватимуть свою роботу.

Нагадаємо, народні депутати Верховної Ради 329 голосами підтримали звільнення з посади першого віцепрем'єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

Президент України Володимир Зеленський направив до Верховної Ради подання про призначення Резнікова новим головою Міністерства оборони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua