• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Резніков допустив, що повернути Крим буде легше, аніж ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua

Повернення Криму може виявитися легшим завданням у порівнянні з деокупацією частини Донбасу

Про це міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив у інтервʼю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Я вам скажу, що історія з Кримом і повернення Криму назад в Україну повноцінно як окуповану сьогодні територію більш навіть, можливо, легкий варіант, тому що там не було бойових дій, як на частково окупованому Донбасі. Менше крові пролито", – сказав Резніков.

Водночас, міністр зазначив, що заміщення населення в Криму після анексії – це питання, яке треба вирішувати.

"Легко все не буває. Ми з вами живемо сьогодні в світі, коли класичні війни вже не ведуться, а ведуться гібридні війни. Тому відповіддю і захистом від гібридної агресії повинні бути так само гібридні ходи", – зазначив Резніков.

За даними Офісу генерального прокурора України, за час анексії Криму Росією півострів залишили майже 48 тис. осіб. Водночас здійснюється активне заселення півострова росіянами.

У березні 2020 року Кримстат повідомив, що, за офіційними даними, на півострів із Росії після 2014 року в’їхали понад 172 тис. осіб.

Нагадаємо, Резніков також заявив, жителям ОРДЛО і Криму, що Україна про них не забула. За його словами, Україна — єдина країна, де вони можуть бути вільними та щасливими.

    Реклама на dsnews.ua