• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Резніков може піти з Міноборони: його місце ймовірно займе Буданов, – ЗМІ

Наступного тижня міністр оборони Олексій Резніков може покинути свою посаду. Його місце, найімовірніше, займе чинний очільник ГУР Кирило Буданов

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють джерела "Української правди" в Офісі президента, Кабміні та силових відомствах, передає "ДС".

Зазначається, що наразі команда президента роздумує, куди перевести Резнікова, адже "ні в кого в ОПУ немає сумнівів, що він повинен залишитися в команді".

Як варіант розглядається, що Резніков стане новим міністром юстиції. За даними УП, чинного міністра Дениса Малюську можуть відправити послом в одну із європейських країн.

Натомість посаду міністра оборони найімовірніше очолить Буданов. Відомо, що він вже шукає собі заміну в ГУР.

"Кирилу дуже важко йти з ГУР, він не хоче в МО, бо розуміє, що це величезна бюрократична машина. Але роздумувати часу вже особливо немає" – пояснює джерело серед силовиків.

"У мене жодних розмов, що я маю припинити діяльність на цій посаді не відбувалося. Я повторю свою відповідь іншим ЗМІ: "Кожен чиновник повинен усвідомлювати, що на своїй посаді він не на все життя. Він має почати етап і завершити його.

Тому я готовий до будь-якого розвитку подій. За те, що зробив, мені не соромно аж ніяк. Мені точно буде, що показати, що я зробив. А все решта – подивимося", — сказав Резніков в коментарі УП.

Джерела РБК-Україна теж кажуть, що міністр оборони Олексій Резніков найближчим часом може бути відправлений у відставку.

Місце Резнікова має зайняти професійний військовий, один з варіантів — начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. При цьому планується, що Резніков залишиться в команді,

Водночас джерела видання повідомляють, що розмови про його переведення на посаду міністра юстиції не відповідають дійсності,.

Ці та інші кадрові питання можуть обговорюватись сьогодні на засіданні фракції "Слуги народу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua