• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Резніков пообіцяв, що жителі ОРДЛО та Криму будуть вільними і щасливими в єдиній Україні

Реклама на dsnews.ua

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков заявив жителям ОРДЛО і Криму, що Україна про них не забула

Про це Рєзніков заявив у інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Якби мене могли почути на окупованих територіях хочу сказати кілька речей. Ми вас пам'ятаємо, ми знаємо, що вам там важко, ми знаємо, то ви знаходитеся в заручниках. Навіть якщо вам здається, що про вас забули, про вас погано говорять — не вірте в це", — сказав він

Віцепрем'єр також додав, що навіть якщо він говорить деякі суперечливі речі, то це робиться для того, щоб над жителями окупованих територій менше знущалися.

Також Резніков заявив, що українська влада робить все, щоб деокупувати ці території.

"Ми будемо створювати всі умови, щоб ви могли себе відчувати вільними громадянами України. Що б вам там не розповідали, як би вас там не налаштовувати проти України. Україна — єдина країна, де ви можете бути вільними і щасливими. Ніякі квазі формування не дадуть вам щастя, не дадуть вам роботу, гідне пенсійне забезпечення, не дадуть вам нормального навчання. І в РФ ви ніколи не будете щасливі, тому що вони не візьмуть вас до себе", — сказав чиновник.

"Ви ніколи не станете суб'єктом іншої держави. Тому що український Донбас, український Луганськ, українська Донеччина, український Крим — вони українські, просто почитайте історію", — підсумував Резніков.

Нагадаємо, Резніков також повідомив в інтерв'ю, що Росія не може економічно впоратися з утриманням окупованого нею Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua