• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Резніков пояснив нардепам, чому не слід сподіватися на швидку реінтеграцію Донбасу

Реінтеграція окупованих Росією територій Донбасу не може відбутися швидко та триватиме щонайменше 25 років

Олексій Резніков у Верховній Раді
Олексій Резніков у Верховній Раді
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні заявив віцепремʼєр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, інформує "ДС".

"Чому я кажу, що реінтеграція триватиме 25 років. Бо це правда. Реінтеграція територій, які зараз окуповані, не відбуватиметься зразу після закінчення війни. Кінець війни і реінтеграція не співпадатимуть по часу, бо ми говоримо про безпечну реінтеграцію. Таку, що не пошматує країну і не створить нових ризиків", – сказав міністр під час свого виступу з трибуни Верховної Ради.

Він наголосив, що безпечна реінтеграція триватиме "мінімум одне покоління". "Про це говорить світовий досвід. У Німеччині і зараз помітні відмінності між Заходом і Сходом, хоча минуло понад 30 років, а стартові умови були інші", – зазначив Резніков, слова якого наводить портал Depo.ua.

Він також наголосив, що деокупація і реінтеграція "визначаються не тим, що відбувається у Тристоронній контактній групі", а "залежить від змін в країні, від рішень парламенту, дій уряду, які ці зміни забезпечують". 

    Реклама на dsnews.ua