• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Резніков припустив, скільки буде тривати реінтеграція Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Реінтеграція раніше окупованих районів Донецької та Луганської областей до складу України триватиме не менше 25 років

Таку думку висловив в інтерв'ю виданню Главкому віце-прем'єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС".

«Україна повинна бути готова до того, що безпечна реінтеграція — це надовго. Саме безпечна — це моя червона лінія. Навіть якщо ми завтра проведемо вибори на тих територіях, а це значить, що вони будуть вільними від окупаційних військ і там не буде незаконних збройних формувань, майорітимуть українські прапори, — ця територія ще довго буде залишатися територією війни. Як з точки зору замінування, так і в ментальності людей ... Тому безпечна реінтеграція займе мінімум 25 років», — заявив він.

На його думку, має змінитися покоління, щоб відновлений Україною контроль на територіях Донецької та Луганської областей призвів також до "подолання руйнування розбрату в головах".

"Там народилися діти, які не знають, що таке вільна Україна, і сьогодні вже в школу йдуть. Тому це надовго в будь-якому варіанті, і ми повинні до цього готуватися", — зазначив Рєзніков.

    Реклама на dsnews.ua