• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Резніков сказав, що Україна зробить із завезеними до Криму росіянами після деокупації

Сьогодні на тимчасово окупованих територіях АР Крим та м. Севастополя незаконно перебувають від 500 тисяч до 1 мільйона росіян, долю яких доведеться вирішувати після деокупації

Олексій Резніков
Олексій Резніков / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепремʼєр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

За словами віцепремʼєра, внаслідок витіснення місцевого населення Російською Федерацією, на тимчасово окупованих територіях АР Криму та м. Севастополя перебуває близько 500 тисяч росіян, а згідно з окремою інформацією від окупаційної влади півострова — від 700 тисяч до мільйона.

"Сьогодні, при населенні Криму у 2,5 млн до початку окупації, мінімально там 500 тисяч вже людей, які приїхали не як місцеві жителі", — зазначив він.

Також посадовець висловився стосовно майбутньої долі росіян після деокупації територій України. Як відзначив Резніков, сьогодні Кабмін розмірковує над депортацією.

"У нас є різні позиції, аж до депортації, звучать такі заклики. Але я прихильник юридичної процедури під назвою — видворення. Якщо ті громадяни потрапили в Криму не через "Чонгар", "Каланчак" або "Чаплинку", тобто перебувають незаконно на території України, то наслідком буде — видворення", — додав Резніков.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua