• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

РФ вивчала можливість розміщення ядерної зброї в окупованому Криму

Росія вивчила всі можливості для установки ядерної зброї на території анексованого Криму, однак окупанти вважають таке розміщення недоцільним

Ядерна зброя
Ядерна зброя
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає "ДС" з посиланням на проєкт "Крим.Реаліі".

"На сьогодні РФ вважає, що розміщення, переміщення ядерної зброї на територію Криму проводити недоцільно і забезпечується це базами, розміщеними на території Краснодарського краю, Ростовської області, тими, які знаходяться на території Російської Федерації", — пояснив представник ГУР.

Водночас, як розповів Скібіцький, окупанти вже вивчили всі можливості та стан обʼєктів, які використовувалися в часи Радянського Союзу. Найбільше їх зацікавив обʼєкт "Феодосія 13".

"Найбільший інтерес вони проявили до обʼєкту "Феодосія 13", зробили його перевірку, інспекцію, визначили, які необхідні роботи, скажімо, для обсервації, для охорони цього обʼєкта", — розповів він.

Як наголосив представник розвідки, наявність ядерної зброї в Криму — це загроза вже не тільки для Чорноморського регіону, а вже загроза більш регіонального, європейського характеру.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Росія нарощує ядерний потенціал в окупованому Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua