• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

РФ намагається закупити в Таджикистані боєприпаси до радянської артилерії, — ГУР

Кремль намагається використати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії

Війна в Україні
РФ намагається закупити в Таджикистані боєприпаси
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони, передає "ДС".

"У першу чергу РФ цікавить можливість поповнити запаси радянських боєприпасів та запчастин до військової техніки. Нещодавно Федеральна служба з питань військово-технічного співробітництва РФ звернулась до Міністерства оборони Республіки Таджикистан із запитом щодо передачі 220-мм реактивних снарядів до РСЗВ "Ураган", — розповіли у відомстві.

Також росіян цікавлять боєприпаси до 203-мм САУ "Піон" та двигуни УТД-20 для БМП-1 і БМП-2, які у великій кількості зберігаються на військових складах Таджикистану.

За даними ГУР, відставним військовим та співробітникам МВС Таджикистану надходять пропозиції підписати контракт з російської армією та взяти участь у війні проти України.

"Розгортається вербувальна кампанія в Киргизькій Республіці. У чат випускників Бішкекського вищого військового училища надходять повідомлення з пропозиціями підписати контракти із ЗС РФ або однією з приватних військових компаній. Аналогічні вербувальні повідомлення розповсюджуються по всій республіці в професійних чатах колишніх військових та співробітників МВС", — додали у ГУР.

Як писала "ДС", за інформацією британської розвідки, Перша гвардійська танкова армія РФ сильно деградувала і не може бути відновлена найближчим часом після боїв у Харківській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua