• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

РФ стягнула до українських кордонів додаткові війська, — Хомчак

Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України і на території тимчасово окупованого Криму та окремих районів в Донецькій і Луганській областях

Руслан Хомчак
Руслан Хомчак
Реклама на dsnews.ua

Про це з трибуни Верховної Ради під час позачергового засідання 30 березня заявив головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак, передає "ДС".

"Станом на 30 березня цього року вздовж державного кордону України і на тимчасово окупованих територіях України і Автономної Республіки Крим міститься 28 батальйонних тактичних груп противника. А саме у Брянській, Воронезькій, Ростовській областях та на території тимчасово окупованого Криму", – повідомив він.

Хомчак додав, що Росія стягує війська до кордонів України під виглядом військових навчань "Захід 2021".

"В цілому очікується додаткове зосередження до 25 батальйонних тактичних груп, в сукупності з наявними розгорнутими силами і засобами поблизу українського кордону, що створює загрозу військової безпеки держави", – попередив Хомчак.

Також за час анексії Росія стягнула до Криму близько 32,7 тисяч військових. Наприклад, у березні 2021 року РФ провела на полігоні "Опук" навчання з висадки морського й повітряного десанту. У них брали участь дві батальйонно-тактичні групи і артилерійська тактична група зі складу 7 десантно-штурмової дивізії.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що українська армія готова до наступу на Донбасі, однак для цього необхідно оцінити всі ризики такого рішення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua