• USD 40.7
  • EUR 43.9
  • GBP 51.9
Спецпроєкти

РФ зазнала рекордних втрат на полі бою у травні, — розвідка Британії

Міністерство оборони Великої Британії заявило, що у травні середньодобова кількість втрат серед особового складу російської армії була найбільшою від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це відомства повідомило у соцмережі X, передає "ДС".

Зазначають, що загальна кількість убитих і поранених російських військових від початку повномасштабного вторгнення в Україну, імовірно, сягнула 500 тис. У травні середній показник втрат російського особового складу становив понад 1,2 тис. осіб на день, і це, як вказують аналітики, є найвищим показником за період вторгнення.

"Високий рівень втрат, найімовірніше, є відображенням наступу Росії, який ведуть широким фронтом. Цілком імовірно, що більшість російських сил проходить лише обмежену підготовку й не здатна проводити складні наступальні операції. Унаслідок цього Росія використовує невеликі, але витратні хвилеві атаки, намагаючись послабити українську оборону", – йдеться в повідомленні.

У розвідці додали, що Росія й далі набирає додаткові сили, але потреба постійно поповнювати особовий склад на передовій обмежуватиме її здатність створювати підрозділи з більшим потенціалом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua