• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Річниця монобільшості: "Слуг народу" прирівняли до національних героїв

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати партії "Слуга народу" отримали файли з основними тезами до річниці створення монобільшості у парламенті

У документі сказано, що монобільшість "Слуги народу" прославилася тим, що на її долю випали найбільші випробування в історії незалежної України, інформує "ДС".

Також відзначаються темпи роботи, "самовідданість депутатів" і кількість ухвалених законів, пише Lb.ua.

Серед головних досягнень президентської політсили: боротьба з пандемією коронавірусу, з корупцією, створення прозорих ринків, децентралізація, деофшоризація та відповідальність влади.

Водночас відзначається, що Рада 2020 року "дещо втратила темп роботи над законопроєктами".

"По-перше, через те, що від «турборежиму» ми перейшли до проєктів системних змін, робота над якими більш ретельна і довга. По-друге, опоненти вирішили влаштувати цирк із поправками – спочатку до земельного закону, потім до закону про гральний бізнес внесли більш ніж 4 тисячі і більш ніж 3 тисячі правок відповідно. Проте «Слуга народу» створила механізм протидії «поправковому спаму». По-третє, гальмівним чинником став коронавірус, який торкнувся депутатів, бо депутати – теж люди, і ускладнив роботу парламенту. Але й це було подолано – земельна реформа була проголосована в захисних масках і рукавичках, але «рука монобільшості» не здригнулася. З цих причин багато запланованого на 2020 рік ще не реалізовано", — йдеться в документі.

Зауважимо, раніше перший віцеспікер Руслан Стефанчук розкритикував якість депутатських законопроектів.

    Реклама на dsnews.ua