• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Рішення КСУ по НАЗК: в Раді готуються до грандіозного міжнародного скандалу

Реклама на dsnews.ua

Рішення Конституційного суду про визнання такими, що не відповідають Основному закону, низки норм антикорупційного законодавства може спровокувати міжнародний скандал

Про це у своєму Facebook написала постійний представник Верховної Ради в Конституційному Суді Ольга Совгиря, передає "ДС".

"У звʼязку із сьогоднішнім рішенням КСУ щодо антикорупційного законодавства Україна ризикує бути втягнутою в грандіозний міжнародний скандал", — зазначила вона.

Совгиря також підкреслила, що дане рішення було прийнято "з кричущими процесуальними порушеннями", а також є "сумнівним за змістом".

Як повідомляла "ДС", раніше КСУ визнав неконституційним положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також забрав частину контролюючих функцій у Нацагентства з питань запобігання корупції. Зокрема, скасовано право НАЗК вести моніторинг доходів і витрат суддів.

Представник президента в конституційному Суді Федір Веніславський заявив, що дане рішення може нести загрозу для євроінтеграції України, в тому числі і для безвізового режиму з ЄС.

    Реклама на dsnews.ua