• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Рішення КСУ загрожувало Україні "діркою в бюджеті", — Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Західні партнери України миттєво відреагували на рішення Конституційного суду щодо антикорупційного законодавства, і у звʼязку з цим виникла загроза подальшій співпраці з МВФ

Про це заявив президент Володимир Зеленський в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, передає "ДС".

На його думку, рішення КСУ було спрямовано на "демонтування інфраструктури антикорупційних органів", на що одразу відреагували західні партнери України.

"Ми тримали одразу багато сигналів від наших західних партнерів, від МВФ – жодної співпраці не може бути, жодної місії можете не очікувати. А я не хочу приховувати від нашого суспільства, про що йдеться: якщо не буде місії, у нас буде – і у нас є – дірка в бюджеті. Через кризу – кризу світову, кризу в українській економіці, кризу, повʼязану з COVID… Тому нам потрібна допомога наших партнерів", — пояснив президент.

Зеленський додав, що такий самий сигнал був отриманий від Світового банку, від ЄБРР, від всіх послів "Великої сімки", які перебувають в Україні.

"Тому вніс терміново цей законопроєкт – щоб зупинити їх (КСУ, — ред.) дії. Вважаю, що це продержавницька позиція", — додав він. 

Як писала "ДС", Володимир Зеленський закликав народних депутатів підтримати його законопроєкт про звільнення суддів Конституційного суду.

    Реклама на dsnews.ua