• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росії не вистачає волі: Кулеба дав характеристику Тристоронній контактній групі

Переговори в Тристоронній контактній групі перетворилися на "болото", оскільки Росія не зацікавлена в завершенні конфлікту на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтервʼю іспанському виданню EFE, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Як зазначив Кулеба, він хотів би, щоб процес дипломатичного врегулювання був більш успішним, але Росія не бажає працювати на конструктивний результат.

"Відверто кажучи, мені процес консультацій ТКГ здається театром абсурду, де всі знають, що відбувається, майже всі рішення добре підготовлені і лежать на столі. Але оскільки російській стороні критично не вистачає політичної волі для досягнення мирної угоди, всі ходять колами", — пояснив він.

Міністр додав, що Росія "завела мінський процес в болото", а Україна і представники ОБСЄ навпаки завжди прагнули до конструктиву і знайти вихід з глухого кута в переговорах.

Як повідомляла "ДС", Дмитро Кулеба також заявив, що Росія перейшла до погроз знищення української держави, яких не було в 2014 році.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua