• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Росія поки що не підготувала наступальний удар з Криму, - Наєв

Реклама на dsnews.ua

Наразі відсутня загроза наступу Збройних сил Росії на територію України з боку окупованого Криму

Про це заявив командувач Обʼєднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, інформує "ДС".

"Стан справ на Таврійському напрямку такий, що Збройними силами України посилено всі види розвідки. Також у посиленому режимі ведеться розвідка всіма органами України, які мають на це повноваження. Щодня отримуються відомості про Збройні сили Російської Федерації на півострові, на тимчасово окупованій території, і надаються керівництву ЗСУ. Вони аналізуються, чітко відстежується стан, розташування тих підрозділів, які перебувають на тимчасово окупованій території в Криму, дії щодо нашого Північно-Кримського каналу", — сказав Наєв в ефірі телеканалу "1+1".

За його словами, повністю відстежується ситуація щодо можливості перекидання додаткових сил і засобів на півострів з територіальної частини Російської Федерації.

"Зазначене становище, ситуація щодо ворога така, що поки ворог не підготував наступальний удар … Його підрозділи перебувають у пунктах постійної дислокації. Уздовж адміністративного кордону між Херсонською областю та Автономною Республікою Крим розташовується невелика кількість підрозділів Збройних сил РФ, які виконують завдання зі спостереження за нашим угрупованням ЗСУ", — повідомив Наєв.

За словами генерала, нині безпосередніх загроз для наступу Збройних сил РФ на Херсонську область "не виявлено і не встановлено".

    Реклама на dsnews.ua