• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Росія поки що не підготувала наступальний удар з Криму, - Наєв

Реклама на dsnews.ua

Наразі відсутня загроза наступу Збройних сил Росії на територію України з боку окупованого Криму

Про це заявив командувач Обʼєднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, інформує "ДС".

"Стан справ на Таврійському напрямку такий, що Збройними силами України посилено всі види розвідки. Також у посиленому режимі ведеться розвідка всіма органами України, які мають на це повноваження. Щодня отримуються відомості про Збройні сили Російської Федерації на півострові, на тимчасово окупованій території, що надаються керівництву ЗСУ. Вони аналізуються, чітко відстежують стан, розташування тих підрозділів, які перебувають на тимчасово окупованій території в Криму, дії щодо нашого Північно-Кримського каналу", — сказав Наєв в ефірі телеканалу "1+1".

За його словами, повністю відстежується ситуація щодо можливості перекидання додаткових сил і засобів на півострів з територіальної частини Російської Федерації.

"Зазначене становище, ситуація щодо ворога така, що поки ворог не підготував наступальний удар … Його підрозділи перебувають у пунктах постійної дислокації. Уздовж адміністративного кордону між Херсонською областю та Автономною Республікою Крим розташовується невелика кількість підрозділів Збройних сил РФ, які виконують завдання зі спостереження за нашим угрупованням ЗСУ", — повідомив Наєв.

За словами генерала, нині безпосередніх загроз для наступу Збройних сил РФ на Херсонську область "не виявлено і не встановлено".

    Реклама на dsnews.ua