• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Росія відвела лише частину військ від кордону з Україною, - Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен закликав Росію припинити агресію проти України та повністю відвести свої війська від спільного кордону

Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву він зробив під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським, інформує "ДС".

"Ми спостерігаємо дуже ретельно. Ми бачимо, що на кордоні з Україною сконцентровано найбільшу кількість російських сил, починаючи з 2014 року", — сказав Блінкен

За його словами, Росія відвела частину військ від кордону з Україною, однак деякі сили залишилися, тому США "дуже ретельно спостерігають за ситуацією".

Президент Володимир Зеленський зі свого боку уточнив, що тимчасово окупований Крим покинули всього лише 3,5 тисячі російських військових. За його словами, більше відведення військ не спостерігається, і загроза на кордоні зберігається.

За даними джерел The New York Times в адміністрації президента США Джо Байдена, Росія відвела від кордону з Україною лише кілька тисяч військовослужбовців, на різних ділянках кордону залишаються близько 80 тисяч солдатів.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський запросив свого американського колегу Джозефа Байдена відвідати Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua