• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Росіяни хочуть захопити усю Луганщину до виборів Путіна, – ГУР

Російські окупанти будуть намагатися вийти на адмінкордони Луганської області до псевдовиборів президента Росії, запланованих на 15-17 березня 

Вадим Скібіцький
Вадим Скібіцький
Реклама на dsnews.ua

Про це представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький сказав в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"До виборів конкретно вони хочуть вийти, як мінімум, на адмінкордони Луганської області. Мати хоч якийсь успіх, щось на кшталт Авдіївки, можливо, ще десь на якомусь напрямку. Ключові моменти є: Куп'янськ, Лиман, Авдіївка. А чому Куп'янськ, Лиман? Щоб показати, що вдалось повернути ті території, які звільнила Україна після початку повномасштабної агресії. Бо це буде символічно. Це елемент, який буде дуже активно використовуватися в інформаційно-психологічних операціях, акціях, інформаційному просторі", — зазначив він.

За словами Скібіцького, задача росіян на найближчі півроку – вихід на адміністративні кордони Луганської і Донецької областей і утримання захоплених територій.

Крім того, противник захопив частину Херсонської області, частину Запорізької, і окупанти будуть намагатися утримати їх, тому що їм необхідний сухопутний коридор до Криму: "Необхідна система логістики, яка йде через Крим, підвіз боєприпасів, техніки, особового складу на південний напрямок".

Представник ГУР додав, що Україна знищує великі десантні кораблі і вони вже нічого не возять: "Якщо їх там залишилося 4 чи 5, вони теж будуть потоплені".

Скібіцікий назвав задачею ворога – утримати під контролем території, які вони захопили: "Утримання – це, значить, активна оборона або відкинути нас на ті позиції, з чого ми починали наші наступальні дії".

Тому для України важливо мати резерви, підтримку наших партнерів, розвивати своє виробництво: "Цей характер дій РФ з гучною назвою "наступи" передбачає затяжну війну. Війну на виснаження".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua