• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Росіяни розганяють істерію серед українців: У ГУР запевняють, що повторення 2022 року не буде (ВІДЕО)

Російські пропагандисти навмисно нагнітають ситуацію в українському суспільстві щодо активних наступальних дій армії РФ цього літа, а особливо у травні

Андрій Юсов
Андрій Юсов
Реклама на dsnews.ua

Про це в ексклюзивному інтерв'ю виданню "Фокус" розповів представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов, передає "ДС".

За його словами, ворог з усіх сил намагається нагнітати панічні настрої серед українських громадян особливо у східних регіонах держави, але Міноборони готове до будь-якого розвитку подій і ретельно відстежує всі пересування армії РФ.

"Росіяни намагаються запевнити всіх, що буде повторення активних наступальних дій, як це було на початку 2022 року, — зазначає Юсов. — Але можна впевнено сказати, що дійсно наступ окупантів значно посилиться, але подібного характеру носити не буде, бо Україна до цього готова. ЗСУ давно довели, що здатні ефективно знищувати російську нечисть".

За словами представника ГУР, українцям треба розуміти для себе, що навіть коли мова йде про дуже виважених об'єктивних експертів, які відповідально працюють з інформацією, то вони беруть її з відкритих джерел. Така інформація часто дуже далека від реального стану подій і не враховує багато професійних тонкощів.

"Крім того, багато подібної інформації розповсюджується самим росіянами, — каже Юсов. — Таким чином експерти несвідомо можуть робити якісь непотрібні для країни речі. Тож не треба впадати в паніку і повністю довіряти всій інформації, краще брати до уваги офіційні джерела".

Представник ГУР зазначає, що розмови про "важкі часи" не треба сприймати як якийсь апокаліпсис, адже в Україні з 2022 року не було жодного "простого дня". Тим більше не було їх для Сил безпеки й оборони України, для українських захисників і захисниць, які знаходяться на передовій. Українське суспільство так само має бути готовим до продовження спротиву російській агресії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua