Росіяни вирішили створити кадетські класи в окупованих районах Херсонщини
На окупованих територіях Херсонської області росіяни намагаються агітувати підлітків вступати на військову службу до ЗС РФ
![Армія РФ](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/c/1a/171e6ea1-ac7fb51f453fb1c49cac8b26000671ac.png?v=0888_1)
Про це йдеться у повідомленні Центру національного спротиву, передає "ДС".
"У навчальних закладах Скадовського району на заняттях з допризовної підготовки юнаків проводиться агітація учнів 10-11 класів щодо вступу на військову службу до лав армії ворога", — кажуть у відомстві.
Також, за його даними, окупаційна "адміністрація" у Скадовському, Каланчацькому, Новотроїцькому та Генічеському районах анонсувала створення кадетських класів у школах — щоб мотивувати юнаків віком від 15 років поглиблено вивчати військову справу.
"За попередньою інформацією, юнаки які мають відповідну підготовку отримають можливість обіймати первинні керівні (сержантські) посади у разі призову на військову службу", — додали у ЦНС.
Як писала "ДС", загарбники вивозять українських старшокласників з окупованих територій до РФ, аби ті складали там шкільні іспити.