• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Росіяни збільшили кількість снайперів і диверсантів на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

На передових позиціях російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях збільшено кількість диверсійно-розвідувальних груп і снайперських пар

Про це свідчать дані розвідки, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони.

"На передових позиціях противника збільшено кількість диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар з метою проведення диверсій у "сірій зоні", здійснення обстрілів для провокування вогню у відповідь, а також нанесення втрат особовому складу підрозділів Об’єднаних сил", — йдеться в повідомленні.

 Крім того, на окремих напрямках окупанти продовжують утримувати артилерійські системи і міномети поблизу лінії бойового зіткнення з порушенням домовленостей щодо відведення озброєння та військової техніки.

Також, за інформацією Головного управління розвідки, у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ на Донбасі відмічено активізацію заходів оперативної та бойової підготовки. Зазначене пов’язано з початком зимового періоду навчання та проведенням тижня бойової та мобілізаційної готовності.

    Реклама на dsnews.ua