• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Російська пропаганда присвятила новий фейк водопостачанню Криму: у Кулеби розкрили обман

Реклама на dsnews.ua

Російське пропагандистське видання "Ведомости" надало викривлену інформацію щодо позиції Управління Верховного комісара ООН з прав людини про відповідальність за забезпечення водою жителів окупованого Криму

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці першого заступника міністра закордонних справ України Еміне Джапарової, передає "ДС".

"Сьогодні вранці "Ведомості.ru" подають чергову сенсацію: "Відповідальність за постачання жителів Криму питною водою лежить і на Росії, і на Україні, — заявила офіційний представник Управління Верховного комісара ООН з прав людини Елізабет Тросселл". Досить серйозна заява. Але, прекрасно знаючи позицію УВКПЛ з питання окупованого Криму, все ж вирішили перевірити", — написала вона у соцмережі.

Джапарова додала, що в ООН нагадали про те, що головну відповідальність за водопостачання Криму несе Росія, що окупувала півострів.

"В Управлінні Верховного комісара повідомили, що до них дійсно зверталося агентство "РИА-Новости" (на публікацію якого посилаються "Ведомости") з питання поставок води до Крим, на що медіа отримали буквально таку відповідь: Російська Федерація як окупаційна влада несе головну відповідальність за забезпечення доступу до води осіб, які перебувають під захистом (protected persons). як нам акцентували в УВКПЛ, слова їхнього представника в "Ведомостях" були наведені не повністю. При цьому, як випливає з тієї ж публікації "РИА-Новости", самі представники окупанта залишилися розчаровані відповідями УВКПЛ на свої постійні пересмикування, назвавши ці відповіді, з властивою РФ повагою до міжнародних структур, "відповідями першокласника" і "туманною відповіддю ні про що". Однак, в "Відомостях" про це вже ні слова ", — зазначила дипломат.

За словами Джапарової, російські пропагандисти висмикнули з контексту слова чиновників з Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Вона додала, що позиція Міністерства закордонних справ України з цього приводу є чіткою і правовою.

"Росія — країна-окупант. Росія несе повну відповідальність за ситуацію в Криму відповідно до міжнародного гуманітарного права. Росія відповість за свої злочини проти України і громадян України", — підсумувала Джапарова.

Чергова дезінформація від російських пропагандистів, які, як завжди, висмикують з контексту слова посадовців з...

Gepostet von Emine Dzheppar am Montag, 7. September 2020
    Реклама на dsnews.ua