• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Російська пропаганда вигадала і "розганяє" фейк про "трепанацію черепа" у Залужного

Російські пропагандистські ресурси публікують інформацію про те, що головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному нібито зробили "трепанацію черепа" після поранення. Головком ЗСУ, запевняють пропагандисти, тепер "не зможе виконувати свою роботу"

Валерій Залужний
Валерій Залужний / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Повідомлення від неназваного "джерела" публікує пропагандистська агенція РІА-Новини, передає "ДС".

Пропагандисти, посилаючись на джерело, заявляють, що Залужний "зазнав травми голови та осколкових поранень внаслідок російського ракетного удару по командному пункту під Херсоном на початку травня".

Потім вони конкретизували своє повідомлення.

"Залужному після поранення зробили трепанацію черепа — за прогнозами, головком ВСУ житиме, але виконувати свою роботу не зможе, розповіло РІА Новости джерело", — додають "РІА-Новости".

Це повідомлення, серед інших, вже "розганяють" телеканал Міноборони РФ "Звезда ", інші російські ресурси, блогери та топ-пропагандисти, на зразок Ольги Скабєєвої.

Вона навіть опублікувала дивну фотожабу.

Примітно, що інший топпропагандист Володимир Соловйов про "трепанацію" мовчить.

Зазначимо, що російська пропаганда "ховає" Валерія Залужного з початку травні — через зниження його медійної активності у зв'язку із ситуацією на фронті.

Але а зцей час головком ЗСУ встиг побувати на весіллі однієї з українських пар.

А в середу, 24 травня, Залужний провів телефонну розмову з командувачем Об'єднаних сил НАТО в Європі Крістофером Каволі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua