• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Російські авіакомпанії збільшили число рейсів до Криму

Реклама на dsnews.ua

Російські авіакомпанії збільшили кількість рейсів до анексованого Криму в січні-вересні 2020 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Про це заявив в інтервʼю "Інтерфакс-Україна" в.о. керівника "Украероруху" Андрій Ярмак, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Якщо говорити про динаміку, то у 2019 році російські авіакомпанії здійснювали в Крим в середньому в день близько 90 рейсів, або 32,5 тис. рейсів на рік. Цього року це число дещо зросло: за результатами січня-вересня середньодобова кількість таких рейсів — близько 100", — сказав він.

Ярмак підкреслив, що інтенсивність виконання польотів залежить від сезонності: влітку вона вище, в зимову навігацію — нижче.

Він також додав, що "Украерорух" системно фіксує всі порушення правил використання повітряного простору з боку російських авіакомпаній і передає цю інформацію до Державіаслужби для вжиття заходів відповідно до українського законодавства.

Як повідомляла "ДС", в кінці вересня авіація гідрометцентру Росії прибула до окупованого Криму, щоб примусово викликати на півострові опади за допомогою спеціального впливу на хмари.

    Реклама на dsnews.ua