• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Російські окупанти на Донбасі отримали чергове підтвердження, що місцеве населення не хоче за них воювати

Реклама на dsnews.ua

Російські окупанти на Донбасі провели анонімне опитування серед так званих "резервістів" щодо призову і виявили, що служити в їх військах згодні лише 15% жителів Донбасу

Такі дані надало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, інформує "ДС".

"Командування ЗС РФ продовжує докладати зусиль щодо підтримання у готовності до застосування оперативного угруповання російських окупаційних військ. У зв’язку з низьким рівнем укомплектованості особовим складом 1(Донецьк) та 2 (Луганськ) АК окупанти розглядають питання про введення з січня 2021 року призову на строкову службу громадян, які проживають на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях", — розповіли в Міноборони.

Для вивчення ставлення т.зв. "військовозобов’язаних" до проходження строкової служби в з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК під час мобілізаційних зборів 23-29 листопада ц.р. було проведено анонімне опитування "резервістів".

Наразі лише 15% респондентів виявили бажання проходження військової служби. Інші ж відповіли, що будуть чинити супротив всіма способами (близько 50%), намагатимуться залишити тимчасово окуповану територію (близько 25%), спробують відкупитися або "відкосити" (10%).

    Реклама на dsnews.ua