• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Росія блокує переговори щодо Донбасу, — Єрмак

На сьогодні робота Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі фактично заблокована Російською Федерацією, через що жодне питання не просувається вперед

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак під час онлайн-спілкування з експертами та журналістами, організованого аналітичним центром European Policy Centre, передає "ДС" з посиланням на сайт глави держави.

"Сьогодні час нарешті сказати, що якщо ви дійсно хочете припинити війну – ось план на столі. Готова пропозиція наших німецьких і французьких партнерів щодо кластерів або, я б сказав, логічних кроків, на базі яких можливо створити дорожню карту припинення війни. Це проговорено. І ми чекаємо на відповідь від Російської Федерації", — зазначив він.

За його словами, ситуація з припиненням вогню на Донбасі хитка, час від часу відбуваються провокації. Єрмак підкреслив, що ЗСУ будуть максимально дотримуватися режиму тиші, але при загостренні дадуть відсіч будь-якій провокації.

"Ми рухаємося до миру, але й готові захистити нашу країну", — додав Єрмак.

Нагадаємо, раніше глава ОПУ Андрій Єрмак заявив, що процес вступу України до НАТО повинен бути максимально прискорений, оскільки Україна стоїть на межі захисту демократичних цінностей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua