• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росія буде збивати українські ракети біля Криму, — NOTAM

Реклама на dsnews.ua
Сили протиповітряної оборони Росії будуть знищувати українські ракети в тому випадку, якщо вони будуть запущені в зонах близько окупованого Криму, де Україна проводить ракетні стрільби

Таке попередження міністерства оборони Росії опубліковано всередині повідомлення в системі оповіщення пілотів і аеронавігаційної інформації NOTAM, передає "ДС".

У повідомленні говориться, що попередження російського відомства було отримано "у відповідь на українські NOTAM" про встановлення заборонних зон в "зоні польотної інформації Сімферополь" і "зоні польотної інформації Одеса".

Українські попередження були видані з-за проведення ракетних стрільб 1 і 2 грудня 2016 року.

На ці повідомлення "було отримано відповідь від Міноборони Російської Федерації", вказується в NOTAM. У ньому наголошується, що "у разі виявлення запущених ракет в зазначеному районі" вони "будуть знищені силами повітряної оборони Збройних сил Російської Федерації".

Якщо "ракети будуть представляти загрозу російським об'єктів", то "буде нанесений удар для знищення засобів їх запуску", зазначається в повідомленні NOTAM.

У Кремлі підтвердили, що у переданої Києву ноті зазначено: Росія буде збивати українські ракети у випадку загрози.

Як повідомляла "ДС", раніше джерела в Міністерстві оборони України повідомили, що в разі проведення Україною ракетних стрільб в районі російсько-української границі в Криму, Росія загрожує завдати ракетного удару.

Нагадаємо, що Україна 1 - 2 грудня планує провести ракетні стрільби у повітряному просторі в районі окупованої Росією Криму.

У Кремлі також заявили, що президент Росії Володимир Путін стежить за ситуацією, пов'язаної з планами України провести ракетні стрільби неподалік від окупованого Криму.

    Реклама на dsnews.ua