• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Росія — частина конфлікту": глава Євроради запевнив, що санкції проти РФ будуть продовжені

Росія є частиною конфлікту на Донбасі і через те, що вона не зробила кроки до миру, санкції Європейського союзу проти неї будуть продовжені

Шарль Мішель
Шарль Мішель
Реклама на dsnews.ua

Про це на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським сказав голова Європейської Ради Шарль Мішель, передає "ДС".

"На жаль, Росія не проявила тих позитивних кроків, які зробила Україна для впровадження Мінських угод. І саме тому наші економічні санкції проти Росії залишаться. Росія є частиною цього конфлікту, а не посередником", — сказав Мішель.

Мішель також назвав війну на Донбасі реальністю, за яку соромно. За його словами, Європейський союз робить все можливе, щоб на Донбасі настав мир.

Він зазначив, що на Донбасі продовжують гинути і жити в надзвичайно складних умовах люди.

Голова Ради Європи заявив, що позиція ЄС щодо підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є незмінною.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський розповів під час спільної пресконференції з президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем за підсумками візиту на КПВВ Щастя в Луганській області, що бажання України відкрити КПВВ на Донбасі наштовхується на деструктивну позицію Російської Федерації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua