• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія може заплатити високу ціну за продовження агресії, — заступник очільника МЗС України

Україна впродовж останніх років почала отримувати суттєву військову допомогу з боку членів НАТО і, зокрема, США, в тому числі зразки летальної зброї, застосування яких може істотно підвищити ціну агресії для Російської Федерації

Євген Єнін
Євген Єнін
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін, передає "ДС" з посиланням на " Україна 24 ".

"Сьогодні дуже важливим є факт демонстрації потужної одностайної підтримки всіх наших партнерів, по суті, всієї цивілізованої спільноти щодо територіальної цілісності та суверенітету України. Водночас, якщо російська сторона все-таки продовжить розвиток ескалації біля наших кордонів, слів буде недостатньо. Саме над цим ми на цьому етапі працюємо з нашими партнерами", — сказав він.

За словами Єніна, українські збройні сили стали значно сильнішими з 2014 року.

"Хотів би зазначити, що після закінчення 7 років наша армія значно зміцнила свою міць. Так само міцнішими виглядають звʼязки та взаємодія з нашими західними партнерами. Упродовж останніх років ми почали отримувати істотну військову допомогу з боку членів НАТО і, зокрема, США, в тому числі зразки летальної зброї, застосування яких може істотно підвищити ціну агресії для Російської Федерації", — додав заступник очільника МЗС.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вважає, що загостренням напруженості на сході України Росія проводить тест для Заходу і намагається його залякати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua