• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Росія не показує українських полонених Червоному Хресту, бо вони в жахливому стані, - Зеленський

Незаконно утримувані Росією українські громадяни на тимчасово окупованих територіях перебувають у жахливому стані, через що РФ не може їх показувати представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Росія не показує українських полонених Червоному Хресту, бо вони в жахливому стані;
Росія не показує українських полонених Червоному Хресту, бо вони в жахливому стані;
Реклама на dsnews.ua

Про Президент Володимир Зеленський розповів у інтерв'ю, передає "ДС" з посиланням на сайт президента України.

"Як приклад можна навести одну з домовленостей саміту в Нормандському форматі в Парижі 2019 року, яка не виконується й досі, – це домовленість щодо полонених. Сотні наших людей утримують у полоні на окупованій території, і Росія дала чітку обіцянку забезпечити повний і безумовний допуск до них міжнародних організацій.

Але цього не відбувається, тому що українські полонені перебувають у такому жахливому стані, що Росія не може їх показувати Червоному Хресту", — зазначив Глава держави.

Головнокомандувач додав, що незабаром Різдво і тому зараз час, коли треба намагатися домовитись про припинення вогню, звільнення полонених і створення умов для безпечного пересування людей.

Зеленський розраховує, що, зокрема, Італія може "сказати своє слово, яке точно почують у Москві, і Володимир Путін не зможе цього проігнорувати".

Як писала "ДС", член української делегації у ТКГ Тетяна Іванова розповіла, що Росія не погоджується на перемир'я на Донбасі у період новорічних свят, висуваючи політичні вимоги.

Окрім того, спікер української делегації у ТКГ Арестович зазначив, що шанси домовитися про обмін утримуваними особами та перемир’я на Донбасі до Нового року невеликі, однак вони ще є.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua