• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росія пояснила, чому завжди буде проти миротворців на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Росія ніколи не підтримає запропоновану США і Україною схему розміщення миротворців на Донбасі

Про це заявив на прес-конференції постійний представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич, інформує "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Вона (схема) абсолютно не має ніякого відношення до мінським комплексу заходів, скоріше діє в протихід з тими домовленостями, які закріплені в цьому документі. Пропонується, по суті, як міністр Лавров (глава МЗС РФ, - "ДС") сформулював це, насадження через ООН якоїсь міжнародної адміністрації, яка замість ключового елемента комплексу заходів, а саме діалогу між Києвом і Донбасом, замінить її в плані змістовного вирішення проблем, які є на південному сході України", - висловив свою думку Лукашевич.

За його словами, якщо реалізувати цю схему, "то, цілком зрозуміло, там не залишиться місця ні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, ні ОБСЄ як такої. Все в руках буде оонівської адміністрації".

"Тому це щось абсолютно інше, стороннє тіло, яке, звичайно, не зустріне ніколи нашої підтримки", - додав дипломат.

Як повідомляла "ДС", раніше спеціальний представник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що Вашингтон цілком підтримує присутність "блакитних касок" на Донбасі, однак для цього потрібна згода Росії.

    Реклама на dsnews.ua