• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія восени може захопити греблю в Херсоні: всі подробиці та відео

Реклама на dsnews.ua

В Російській Федерації у вересні відбудуться навчання "Кавказ-2020", під час яких цілком вірогідний сценарій, коли Кремль може оголосити гуманітарну катастрофу в Криму через брак води і захопити греблю в Херсоні

Про це в програмі "Насправді: СВІТ" телеканалу "Дом" заявив екскомандувач силами США в Європі Бен Ходжес, передає "ДС".

"Сили Російської Федерації збираються провести навчання "Кавказ-2020". Тому в Південному військовому окрузі, поруч з Чорним морем і Україною, велика кількість військ, військового потенціалу", - сказав він.

Ходжес додав, що часто чує розмови про нестачу води в Криму: "У них значна засуха погоди і тому що Україна правильно заблокувала воду, що надходить з річки Дніпро по Північному кримському каналу на півострів. Так що там проблема з водою. Це проблема, яка виникла із-за незаконної російської анексії".

"Сподіваюся, я помиляюся, але у мене є бачення, сценарій, що це настільки типово для того, що Росія зробила в минулому, що під час навчань на Кавказі вони оголосять гуманітарну кризу в Криму з-за води, а потім скажуть, що у них немає вибору. Вони повинні захопити греблю в Херсоні на півночі, щоб дозволити воді повернутися в Крим", - сказав він.

Раніше міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що підготовка до "Кавказ-2020" вже ведеться.

    Реклама на dsnews.ua