• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росія проводить масштабну кампанію з дискредитації України і її керівництва, — розвідка

Реклама на dsnews.ua

Російська Федерація активізувала заходи щодо дискредитації вищого державного і військового керівництва України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Головного управління розвідки Міноборони, передає "ДС".

"Останнім часом Російська Федерація активізувала заходи щодо дискредитації вищого державного і військового керівництва України. З цією метою активно використовуються проросійські ЗМІ, журналісти і агенти впливу, зокрема на території України. Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави і дискредитація їх діяльності по врегулюванню ситуації на фронті війни з РФ", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що окремим напрямком є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, зокрема пов'язаних з епідемією COVID-19.

"Все це відбувається на тлі цілеспрямованих зусиль Верховного Головнокомандувача ЗС України, Міністерства оборони України та військової розвідки України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії і впровадження системних реформ із надбання нових можливостей вітчизняної армії за стандартами НАТО. Зазначена інформаційна кампанія з боку РФ свідчить про слабкість російських позицій і нездатності Кремля досягти власних цілей в Україні", — додали в ГУ розвідки.

Як повідомляла "ДС", під час спецоперації Служба безпеки України викрила командира одного з підрозділів Національної гвардії, що передавав спецслужбам РФ відомості у сфері оборони нашої держави.

    Реклама на dsnews.ua