• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Росія спростила для українців отримання громадянства

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін у п'ятницю, 24 квітня, підписав закон, що дозволяє надавати громадянство РФ без відмови від наявного

Раніше для отримання російського громадянства вимагалося відмовитися від громадянства іншої країни, передає "ДС" з посиланням на Офіційний портал правової інформації РФ.

Також закон виключає вимогу про проживання на території РФ протягом трьох років і підтвердження наявності законного джерела коштів для вихідців з пострадянського простору. Ці вимоги також виключаються для іноземців, які перебувають у шлюбі з громадянами РФ за умови проживання в Росії і наявності спільних дітей, а також для іноземців, хоча б один з батьків яких є громадянином РФ, що проживають в Росії.

Спрощений порядок отримання громадянства тепер буде поширений на жителів України, Молдови, Білорусі і Казахстану за наявності дійсного дозволу на проживання, але без дотримання встановленого терміну проживання в РФ.

Також з трьох до одного року знижується вимога щодо тривалості трудової діяльності при прийом в громадянство РФ у спрощеному порядку іноземців та осіб без громадянства, які проживають в Росії і отримали після 1 липня 2002 року освіта за основними програмами освітніх або наукових організаціях РФ, мають госаккредитацию.

Закон набуде чинності через 90 днів після опублікування.

    Реклама на dsnews.ua