• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Росія вкрала з гривні зображення окупованого Криму на рублях

Реклама на dsnews.ua
Банк Росії представив сьогодні нову банкноту номіналом 200 рублів, на якій зображений окупований Севастополь

На купюрі зеленого кольору зображені символи окупованого Севастополя. На лицьовій стороні - Пам'ятник затопленим кораблям, а на зворотному - Херсонес Таврійський, інформує "ДС" з посиланням на ТСН.

Відповідаючи на питання журналістів, чи позначиться на авторитеті рубля зображення окупованих територій, голова Банку Росії Ельвіра Набіулліна заявила, що рублю нічого боятися.

"Вартість рубля, повагу до рубля багато в чому визначається станом російської економіки, її ростом, міццю держави, наявністю золотовалютних резервів. Символи були відібрані для зображення на купюрах населенням Росії", - сказала вона, додавши, що росіяни дуже хочуть бачити окуповані території на своїх грошах.

У соцмережах вже відзначили, що зображення на новій купюрі є плагіатом з купюри в одну гривню.

Як повідомляла "ДС", 1 лютого Рада директорів Банку Росії затвердив зображення символів анексованого Росією Севастополя на новій банкноті номіналом 200 рублів і символів Далекого Сходу на 2000-рублевої купюрі.

Конкурс з вибору символів для двох нових банкнот проводився з червня по жовтень 2016 року. Громадяни Росії могли проголосувати за одну з 5 тисяч пам'яток, яку вони б хотіли побачити на грошових знаках. Підсумки конкурсу були оголошені 7 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua