• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Росія з метою економії скоротить в ОРДЛО тисячі "чиновників", — Резніков

Реклама на dsnews.ua

Росія через складну економічну ситуацію планує звільнення кількох тисяч працівників в ОРДЛО, в першу чергу, в "адміністраціях та інших структурах"

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр із реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу відомства.

Як уточнив чиновник, «влада республік» заборгувала людям зарплати, закриває підприємства.

"У своїх підконтрольних псевдоструктурах у тимчасово окупованих районах Донецької області — так званих "міністерствах", "державних комітетах" та інших — Росія планує скорочення: з близько 10 тис. робочих місць уже найближчим часом залишиться трохи більше 5 тисяч", — заявив міністр.

За його словами, є два моменти, які свідчать про глибину кризи в ОРДЛО.

«По-перше, це спроба максимально економити на тих, хто є частиною окупаційної адміністрації. Навіть на них уже не вистачає засобів. По-друге, Росія весь час говорить, що "її там немає", але скорочення планується таким чином, щоб у результаті вийшла структура, подібна до адміністрації Ростовської області, тому що так простіше давати вказівки бойовикам, яких вони поставили "керувати". І звичайно, простіше продовжувати спустошувати регіон», — сказав Резніков.

    Реклама на dsnews.ua