• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Росія в ТКГ не підтримала ініціативу щодо відновлення пропуску пенсіонерів через КПВВ

Українська делегація в Тристоронній контактній групі закликала РФ відновити пропуск через КПВВ пенсіонерів та інвалідів для отримання пенсій та вакцинації від коронавірусу, однак російська сторона відмовилася

КПВВ на Донбасі
КПВВ на Донбасі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні української делегації в ТКГ в Telegram, передає "ДС".

Як зазначив голова міжнародного комітету Ради Олександр Мережко, на черговому засіданні ТКГ, яке пройшло в режимі відеоконференції, українська делегація закликала російську сторону відновити пропуск пенсіонерів, інвалідів та інших вразливих категорій громадян України через лінію розмежування.

За його словами, українська сторона запропонувала відкрити пропуск цих категорій громадян України через КПВВ "Станиця Луганська". Нардеп зазначив, що це необхідно для отримання ними пенсій і призначеної їм допомоги, а також вакцинації від коронавірусу.

"На жаль, представники російських окупаційних адміністрацій на ТОТ (тимчасово окупованій території, — "ДС") в Луганській області не погодилися з пропозицією розглянути будь-які заходи, які б дозволили пенсіонерам перетинати лінію розмежування", — зазначив Мережко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua