• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росія веде міжнародну "дипломатично-вакцинаційну гру", — Данілов

Росія веде міжнародну "дипломатично-вакцинаційну гру" стосовно своєї вакцини "Спутник V", водночас не поспішаючи прищеплювати населення своєї країни проти COVID-19

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов в інтерв’ю "Укрінформу", передає "ДС".

"Людям, які роблять спробу починати з Путіним якісь процеси, треба зазирнути в історію. Потрібно розуміти, як усе відбуватиметься і чим може закінчитися. Загалом це питання доволі непросте. Якщо Росія справді має вакцину, яка заслуговує на визнання у світі, то вона насамперед здійснювала б щеплення свого населення. Тим часом рівень вакцинації в Росії вельми низький. Можемо стверджувати, що з боку Росії ведеться дипломатично-вакцинаційна гра", — сказав Данілов.

За його словами, в усьому світі, зокрема в Україні, зараз триває перший етап вакцинації, що супроводжується "значними викликами". Проте за декілька місяців ситуація внормується, а відтак спекуляції щодо цього питання припиняться, впевнений секретар РНБО.

"Світова фармацевтична галузь найближчим часом дасть відповідь на ці виклики, відтак вакцини незабаром буде більш ніж достатньо", — додав Данілов.

Як писала "ДС", Молдова стала першою країною Європи, що отримала вакцину від коронавірусної хвороби за програмою COVAX.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua